platforma blogowa portalu
nowiny

Relacja na żywo z sobotnich i niedzielnych meczów piłkarskich od II do IV ligi (13/14 sierpnia)

Wszystkich kibiców zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z sobotnich i niedzielnych meczów piłki nożnej z udziałem podkarpackich drużyn od II do IV ligi.

UWAGA! Prosimy o ręczne odświeżanie strony (klawisz F5 na klawiaturze)!

 

Sobota, 13 sierpnia

II LIGA:

17.00 Stal Sandeco Rzeszów – Wisła Puławy 1-1 (1-0)

1-0 Krauze (13), 1-1 Giza (74)

17.00 Pelikan Łowicz – Resovia 1-0 (1-0)

1-0 Przybyszewski (6)

18.00 OKS 1945 Olsztyn – Stal Stalowa Wola 3-2 (2-1)

1-0 Baranowski (7), 2-0 Stefanowicz (9), 2-1 Kusiak (38), 2-2 Żmuda (47)

3-2 Kun (50)

III LIGA:

16.00 Partyzant Targowiska – Stal Mielec 1-0 (1-0)

1-0 Borowczyk (45)

17.00 Siarka Tarnobrzeg – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0

17.00 Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik 1-1 (0-1)

0-1 Szczawiński (12), 1-1 Walat (56)

W 35. min Nowak (Stal) został ukarany czerwoną kartką (2x żółta)

17.00 Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl 3-0 (2-0)

1-0 Mychalczuk (17), 2-0 Kępa (19), 3-0 Mychalczuk (76)

17.00 Stal Sanok – Avia Świdnik ==>> SZCZEGÓŁOWA RELACJA

17.00 Limblach Zaczernie – Chełmianka Chełm 0-2 (0-1)

0-1 Fajman (45), 0-2 Wyroślak (80)

18.00 Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna 1-0 (1-0)

1-0 Sikorski (26)

IV LIGA:

11.00 Crasnovia Krasne – Wisłoka Dębica 1-1 (1-1)

0-1 Adamczak (12), 1-1 Szczepański (29)

17.00 Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba ==>> SZCZEGÓŁOWA RELACJA

17.00 JKS 1909 Jarosław – Resovia II 0-1 (0-0)

0-1 Rop (68)

17.00 Pogoń Leżajsk – Kantor Turbia 2-1 (0-0)

1-0 M. Szmuc (58), 2-0 Dąbek (71), 2-1 Kobylarz (76)

17.00 Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 0-1 (0-0)

0-1 Olcha (73)

Mecz Sokół Nisko – Czuwaj Przemyśl przełożono na 14 września.

 

Niedziela, 14 sierpnia

III LIGA:

16.00 Strumyk Malawa – Podlasie Biała Podlaska (w Łańcucie) ==>> SZCZEGÓŁOWA RELACJA

IV LIGA:

14.00 Cosmos Nowotaniec – Żurawianka Żurawica 3-2 (1-1)

1-0 Łoch (11), 1-1 Pilawa (36), 1-2 Gierczak (59), 2-2 Laskowski (71), 3-2 Gazda (90-karny)

Czerwoną kartką w 90 min. ukarany został Gorczyca (Żurawianka)

17.00 Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 0-0

Komentarze (11) do “Relacja na żywo z sobotnich i niedzielnych meczów piłkarskich od II do IV ligi (13/14 sierpnia)”

  1. Debiczok napisał(a):

    Sobota II liga Stal Sandeco Rzeszów – Wisła Puławy 2-1 Pelikan Łowicz – Resovia 0-0 OKS 1945 Olsztyn – Stal Stalowa Wola 0-2 Sobota III liga Partyzant Targowiska – Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl 2-0 Stal Sanok – Avia Świdnik 1-1 Limblach Zaczernie – Chełmianka Chełm 2-1 Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna 3-1 Sobota IV liga Crasnovia Krasne – Wisłoka Dębica 0-2 Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba 4-4 JKS 1909 Jarosław – Resovia II 2-1 Pogoń Leżajsk – Kantor Turbia 0-7 Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 0-0 Niedziela III liga Strumyk Malawa – Podlasie Biała Podlaska 0-5 Niedziela IV liga Cosmos Nowotaniec – Żurawianka Żurawica 0-0 Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 0-14 Turbi groć! Iglópól Groć! i Esktroklose miec!

  2. debiczok napisał(a):

    Sobota II liga Stal Sandeco Rzeszów – Wisła Puławy 2-1 Pelikan Łowicz – Resovia 0-0 OKS 1945 Olsztyn – Stal Stalowa Wola 0-2 Sobota III liga Partyzant Targowiska – Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl 2-0 Stal Sanok – Avia Świdnik 1-1 Limblach Zaczernie – Chełmianka Chełm 2-1 Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna 3-1 Sobota IV liga Crasnovia Krasne – Wisłoka Dębica 0-2 Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba 4-4 JKS 1909 Jarosław – Resovia II 2-1 Pogoń Leżajsk – Kantor Turbia 0-7 Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 0-0 Niedziela III liga Strumyk Malawa – Podlasie Biała Podlaska 0-5 Niedziela IV liga Cosmos Nowotaniec – Żurawianka Żurawica 0-0 Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 0-14 Turbi groć! Iglópól Groć! i Esktroklose miec! Sobota II liga Stal Sandeco Rzeszów – Wisła Puławy 2-1 Pelikan Łowicz – Resovia 0-0 OKS 1945 Olsztyn – Stal Stalowa Wola 0-2 Sobota III liga Partyzant Targowiska – Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl 2-0 Stal Sanok – Avia Świdnik 1-1 Limblach Zaczernie – Chełmianka Chełm 2-1 Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna 3-1 Sobota IV liga Crasnovia Krasne – Wisłoka Dębica 0-2 Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba 4-4 JKS 1909 Jarosław – Resovia II 2-1 Pogoń Leżajsk – Kantor Turbia 0-7 Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 0-0 Niedziela III liga Strumyk Malawa – Podlasie Biała Podlaska 0-5 Niedziela IV liga Cosmos Nowotaniec – Żurawianka Żurawica 0-0 Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 0-14 Turbi groć! Iglópól Groć! i Esktroklose miec!

  3. knejs napisał(a):

    Bramke dla Wisłoki strzelił ADAMCZAK a nie Adamczyk…

  4. knejs napisał(a):

    Wisłoka III liga

  5. abc napisał(a):

    UNIA do boju a Karpaty do …..

  6. kks napisał(a):

    unia tarnow do boju

  7. abc napisał(a):

    unia słaba jest a karpaty the best

  8. xxl napisał(a):

    PO CO TO PUBLIKOWAĆ PONIŻSZE PIERDOŁY. JAK GOŚĆ MOCNY NIECH OBSTAWIA STS, WYGRA, OBSTAWI , WYGRA, MOŻE ZOSTANIE SZEFEM RED. SPORTOWEJ NOWIN I BEDZIE DALEJ PUSZCZAŁ TYPY. MOŻE NOWINY ZROBIĄ LEPSZY SPORT W GAZECIE. ROBIENIE ZDJĘĆ 3 FORMAT A5 I RELACJA MINI NIE DLA KIBICA. WIEKSZE WYMAGANIA DLA LOKALNYCH REPORTERÓW (4 MECZE W 2 GODZ.) RESZTA ZMĘCZENI DZIAŁACZE I TELEFONICZNE INFO. ALE SZCZEGÓŁY NALEŻĄ DO SZEFA NACZELNEGO. NOWA STRONA INTERNETOWA DO BANI. LEPSZĄ MAJĄ NIEKTÓRE SAMORZĄDY. OD 4 MIESIĘCY NIE MOŻNA SIĘ POŁAPAĆ. POZDROWIENIA OD KIBICÓW OCZKUJĄCYCH “LEPSZEGO”. jESZCZE RAZ PO CO TO PONIŻSZE: Komentarze (7) do “Relacja na żywo z sobotnich i niedzielnych meczów piłkarskich od II do IV ligi (13/14 sierpnia)”Debiczok napisał(a): 13 sierpnia 2011 (sobota), godz. 10:40 Sobota II liga Stal Sandeco Rzeszów – Wisła Puławy 2-1 Pelikan Łowicz – Resovia 0-0 OKS 1945 Olsztyn – Stal Stalowa Wola 0-2 Sobota III liga Partyzant Targowiska – Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl 2-0 Stal Sanok – Avia Świdnik 1-1 Limblach Zaczernie – Chełmianka Chełm 2-1 Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna 3-1 Sobota IV liga Crasnovia Krasne – Wisłoka Dębica 0-2 Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba 4-4 JKS 1909 Jarosław – Resovia II 2-1 Pogoń Leżajsk – Kantor Turbia 0-7 Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 0-0 Niedziela III liga Strumyk Malawa – Podlasie Biała Podlaska 0-5 Niedziela IV liga Cosmos Nowotaniec – Żurawianka Żurawica 0-0 Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 0-14 Turbi groć! Iglópól Groć! i Esktroklose miec! debiczok napisał(a): 13 sierpnia 2011 (sobota), godz. 10:41 Sobota II liga Stal Sandeco Rzeszów – Wisła Puławy 2-1 Pelikan Łowicz – Resovia 0-0 OKS 1945 Olsztyn – Stal Stalowa Wola 0-2 Sobota III liga Partyzant Targowiska – Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl 2-0 Stal Sanok – Avia Świdnik 1-1 Limblach Zaczernie – Chełmianka Chełm 2-1 Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna 3-1 Sobota IV liga Crasnovia Krasne – Wisłoka Dębica 0-2 Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba 4-4 JKS 1909 Jarosław – Resovia II 2-1 Pogoń Leżajsk – Kantor Turbia 0-7 Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 0-0 Niedziela III liga Strumyk Malawa – Podlasie Biała Podlaska 0-5 Niedziela IV liga Cosmos Nowotaniec – Żurawianka Żurawica 0-0 Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 0-14 Turbi groć! Iglópól Groć! i Esktroklose miec! Sobota II liga Stal Sandeco Rzeszów – Wisła Puławy 2-1 Pelikan Łowicz – Resovia 0-0 OKS 1945 Olsztyn – Stal Stalowa Wola 0-2 Sobota III liga Partyzant Targowiska – Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski – Polonia Przemyśl 2-0 Stal Sanok – Avia Świdnik 1-1 Limblach Zaczernie – Chełmianka Chełm 2-1 Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna 3-1 Sobota IV liga Crasnovia Krasne – Wisłoka Dębica 0-2 Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba 4-4 JKS 1909 Jarosław – Resovia II 2-1 Pogoń Leżajsk – Kantor Turbia 0-7 Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 0-0 Niedziela III liga Strumyk Malawa – Podlasie Biała Podlaska 0-5 Niedziela IV liga Cosmos Nowotaniec – Żurawianka Żurawica 0-0 Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica 0-14 Turbi groć! Iglópól Groć! i Esktroklose miec!

  9. abc napisał(a):

    che che dziadostwo z Zaczernia weszło do III ligi i już w pierwszej kolejce zbiera od mizernej Chełmianki baty I po co to było pchać się do III ligi

  10. Ł-Ł napisał(a):

    pejsovia baty!!!!!!huraaaaaaaaa

  11. Krystyna z Gazowni napisał(a):

    co to za naiwniaki wpisały że Zaczernie wygra z Chełmem :) :) Chyba ktoś nie wie co pisze !!! Przecież Zaczernie weszło kuchennymi drzwiami i co z tego że mają kasę jak sama kasa nie zagra !!! Tak więc Zaczernie do spadku do IV ligi !!!