platforma blogowa portalu
nowiny

Wyniki: piłka nożna, klasy O, A, B i C Krosno (11/12 sierpnia)

Wyniki wszystkich meczów piłki nożnej okręgu Krosno tylko u nas już chwilę po zakończeniu spotkań. Klasa okręgowa oraz klasy A, B i C. Strona na bieżąco aktualizowana!

UWAGA! Strona nie odświeża się automatycznie. Prosimy o ręczne odświeżenie co kilkanaście sekund (klawisz F5 na klawiaturze)!

KLASA O:

LKS Głowienka – Kotwica Korczyna 2-0

Grabowianka Grabówka – Górnik Strachocina 0-0

Burza Rogi – Nafta Jedlicze 2-0

Przełom Besko – Stal II Sanok 2-0

Szarotka Uherce – LKS Skołyszyn 2-0

Iskra Przysietnica – LKS Pisarowce 2-2

Leśnik Baligród – Start Rymanów 2-1

Partyzant Targowiska – Iwonka Iwonicz 3-1

pauza: Bieszczady Ustrzyki Dolne.

KLASA A1:

Klimkówka – Bukowsko 0-1

Nowosielce – Haczów 2-2

Bażanówka – Brzozów 2-2

Jasienica Rosielna – Długie 1-2

Zmiennica – Sieniawa 6-2

Polańczyk – Pielnia 1-2

Zarszyn – Izdebki 1-0

pauzuje Lesko.

KLASA A2:

Nienaszów – Krościenko Wyżne/Pustyny 2-0

Sobniów Jasło – Kobylany 0-0

Nowy Żmigród – Faliszówka 4-2

Kombornia – Bieździedza 8-4

Kopytowa – Lubla 1-1

Dobieszyn – Zręcin 0-3

Łężyny – Zarzecze 2-2

pauzuje Kołaczyce.

KLASA B1:

Poraż – Czaszyn 2-0

Tarnawa – Płowce/Stróże Małe 1-2

Bezmiechowa – Pakoszówka 1-0

Czarna – Golcowa 2-2

Cosmos II Nowotaniec – Czerteż 3-1

Srogów Górny – Grabownica 0-1

Niebieszczany – Lutowiska 4-2

KLASA B2:

Domaradz – Jaśliska 2-1

Guzikówka Krosno – Górki 3-2

Jasionów – Głębokie 2-0

Równe – Jasionka 4-3

Markiewicza Krosno – Przełęcz II Dukla 1-0

Miejsce Piastowe – Chorkówka 1-2

Rymanów Zdrój – Lubatówka 2-3

KLASA B3:

Dębowiec – Osobnica 0-1

Wojaszówka – Hankówka-Brzyszczki 0-1

Łęki Dukielskie – Osiek Jasielski 2-2

Brzyska – Łubienko 5-1

Glinik Nowy – Draganowa 3-1

Moderówka – Mrukowa mecz przerwany w II połowie przy stanie 0-1, po tym jak kibic Moderówki naruszył nietykalność osobistą jednego z piłkarzy Zamczyska

Czeluśnica – Lubatowa 1-1

pauza: Czarni II Jasło.

KLASA C1:

Markowce – Tyrawa Solna 4-2

Średnia Wieś – Rzepedź 1-2

Jankowce – Trepcza 2-1

Zagórz – Olszanica 2-0

Ropienka – Łukowe 3-4

pauza: Sanoczek.

KLASA C2:

Odrzechowa – Iskrzynia 3-2

Milcza – Dydnia 5-1

Hłudno – Jabłonica Polska 1-3

Nozdrzec – Posada Górna 5-1

Pustyny – Trześniów 1-1

Wesoła – Niebocko 1-4

pauza: Wzdów.

KLASA C3:

Szczepańcowa – Węglówka 6-1

Makowiska – Świerzowa 2-0

Wrocanka – Wietrzno 3-3

Iwla – Żeglce 1-2

Bóbrka – Odrzykoń 0-1

Potok – Orlew Krosno 1-2

KLASA C4:

Trzcinica – Tarnowiec 2-4

Krempna – Niegłowice 0-2

Chlebna – Święcany 2-0

Niepla – Warzyce 2-2

Błażkowa – Łubno Szlacheckie 6-1

Brzezówka – Łęki Strzyżowskie 2-3

Komentarze (1) do “Wyniki: piłka nożna, klasy O, A, B i C Krosno (11/12 sierpnia)”

  1. lysy86 napisał(a):

    kl c gr 4, Tzrcinica-Tarnowiec 2-4